banner isbank

ELO' ya dahil OSMANELİ DOĞUŞ SATRANÇ TURNUVASI - (Ön Kayıt Sayfasıdır- Turnuva katkı payını ilgili hesaba yatırdıktan sonra kaydınız onaylanacaktır) YÖNERGEYİ OKUMADAN KAYIT YAPTIRMAYINIZ KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 150
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
EVREN ERSOY ESKİŞEHİR 1106
ONUR YAŞA MERSİN 1117
ORKUN YAŞA MERSİN 1198
SARP KALE KOCAELİ 1165
OĞULCAN ÖZKAHYA BİLECİK 1207
YAREN SİPAHİ EDİRNE 1310
ARDA ARPACI ANKARA 1274 1402
MELİH BAL BİLECİK 1293 1323
YUSUF KÜRÜZ MALATYA 1882 1964
MERT PEHLİVAN SAKARYA 1638
AHMET YASİR YİĞİT ADANA 2013
HALİL HAZER KAYSERİ 1380
ÖMER EFE HAZER KAYSERİ 1271
KAĞAN GÜNEŞ BURSA 1143
EGEHAN ERGÜL BURSA 1151
BATUHAN ERGÜL BURSA 1089
ABDİ VELİ ŞİMŞEK ZONGULDAK 1536
YİĞİT EREN BURSA 0
YİĞİT GİRAY TOPÇU BİLECİK 1103
HASAN ATIŞ BURSA 1246
ARDA SEVİNDİ İSTANBUL 0
HAKAN ŞENTÜRK AMASYA 1273 1423
ARDA TUFAN İSTANBUL 1279
ESE ÖZHAN DEMİRHAN ESKİŞEHİR 1410 1600
SELÇUK EMRE ÇOLAK AYDIN 1394 1556
ZEYNEP İYİGÜN BİLECİK 0 0
SERMİN NAZ AYDEMİR ADANA 1436 1665
EGE SÖĞÜT İSTANBUL 1009
MEHMET KAAN TECİK BİLECİK 0
ÖMER NASUH ÖZKAYMAK BURSA 1271
ZEYNEP GÜZİN YAMAN BİLECİK 0
ENES ZAFER YILDIZ BİLECİK 0 1185
FATİH ÇEVİK ESKİŞEHİR 0
POYRAZ DERİN BURSA 1009
EMRE EKİCİ ANTALYA 1572 1755
EMRE KELEBEK BİLECİK 1884 1941
GÜNER YILDIZ BİLECİK 1661
ELA SAKA BURSA 1000
ALPTEKİN AVCI İSTANBUL 1400 1577
EMİR KESKİNKILIÇ BALIKESİR 1315
KASIM DEMİRÇİN SİİRT 2038
İHSAN KILIÇ ŞANLIURFA 1959 1994
ARDA YUSUF YALÇIN YALOVA 1482
EMİRHAN KARADENİZ BURSA 1091
DİLEK TÜRÜNZ ÇANAKKALE 1233 1446
YUSUF ARDA SALMAN BİLECİK 1037
RESUL KÖRÇOBAN BURSA 1019
AHMET CILAM BURSA 1127
CAN MIHÇIYAZGAN İSTANBUL 1687 1797
BEREN SÖZAT DÜZCE 1340
ARDA SÖZAT DÜZCE 1431 1648
DENİZ DALGIÇ İSTANBUL 1071
ÇINAR ALİ KAYA İSTANBUL 1089
EKİN TUNÇEL İSTANBUL 1421
ROZELİN DERİN İSTANBUL 1044
ELA ECRİN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 1133
EFE EREN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 1512
CEM ECE İSTANBUL 1200
YİĞİT EMRE YILMAZ İSTANBUL 1363 1634
MUHAMMED ALİ ARSLAN BURSA 1243
MUHAMMET BURAK BAYDAR BURSA 0
NECAT SAFA BAYDAR BURSA 0
EMİRHAN TOSUN İSTANBUL 1174
UĞURCAN TOSUN İSTANBUL 1166
YAĞIZ GÜLERDİL SİNOP 1729 1763
YİĞİT EREN AKGÜLLER BURSA 1143
ORAL DİNLER SİNOP 1719 1691
BAYRAM YİĞİT ALTAŞ ESKİŞEHİR 1215
TEMEL BAŞOL BURSA 1345
MERT BAHÇECİ BURSA 1220
ŞEVKET BAHÇECİ BURSA 1239
GÖKÇE KÖSE SAMSUN 1399
OSMAN ÜNAL ORDU 1855 1946
OKAN ÖZDEMİR BURSA 1300 1436
ERDEM SEVEN BİLECİK 1103
YUNUS MERMER MUĞLA 1620 1736
CAN DURAK İSTANBUL 1426 1563
ZAFER DİNÇ BİLECİK 1756
EMRE EŞME BALIKESİR 1300
TUNCAY ATAMER DÜZCE 1887 1901
HASANCAN ARI ANKARA 1208 1378
ÖMER ARDA KOYUNCU ANKARA 1286
BEYTULLAH KÖLECİ BİLECİK 0
BERRA NUR GÖKŞİN BİLECİK 0
FAHRİYE ZEYNEP YALÇIN BALIKESİR 1404
KEMAL FISTIK BALIKESİR 1297
ECRİN KARASU BİLECİK 0
HALİL TÜRK BİLECİK 0
AYBARS BEKLER BİLECİK 0
KAAN BORA BİLGİN SAKARYA 1387
ALİ KÜÇÜKÖZER KOCAELİ 1282
EMİR BULUT BİLECİK 1945 1048
ALİ BÜLENT ÖZVEREN KARAMAN 1849 1925
EBRAR SELİN KAYAN DÜZCE 1105
GÜL SENA SEZER BİLECİK 1127
KEREM ŞENER DÜZCE 1618
ERDEM ŞENER DÜZCE 1346
TAMER ALİYEV YALOVA 1465 1685
ŞAMİL ALİYEV YALOVA 1685 1788
BURAK ÇINAR KÖPRÜBAŞI EDİRNE 1262 1490
ÖMER UMUT KÖSEOĞLU ESKİŞEHİR 1420 1647
ELİFNAZ AKAT BALIKESİR 1483 1594
BERAT EFE KANDAZ SAKARYA 1527
METEHAN KARTOP ANKARA 1369
MUSTAFA ERKAN DEMİR BURSA 1056 1378
YUNUS EMRE MERT ESKİŞEHİR 1309 1562
(CM)NECMETTİN KORKMAZ BURSA 2127
(FM) SERKAN YEKE MERSİN 2140
ÖMER YAVUZ BOLU 1303 1255
ŞEVKİ BATUHAN YAVUZ BOLU 1740
(CM)EFE METEHAN YAVUZ İZMİR 1921
ORHAN YAVUZ OSMANOĞLU BİLECİK 0
ALİ BARKIN KARA YALOVA 1746 1895
GÜLCE NEHİR KARA YALOVA 1623 1769
AHMET ERDEM TİRİTOĞLU BURSA 1193
SİMAY GÜL CEYLAN BALIKESİR 1390
SUDE NAZ ERSİN BİLECİK 0
AHMET ERSİN BİLECİK 1411
ARAS GÜRLER BURSA 1119
ONUR KAYACAN ANKARA 1291
YUSUFCAN DEMİRCAN BİLECİK 1107
SERKAN BAŞKURT BURSA 1715 1801
AHMET SAYKAN İSTANBUL 1515 1581
CAN YASİN KOCAELİ 0
EREN HACIOĞLU BURSA 0
EGEMEN HACIOĞLU BURSA 1222
TALHA YİĞİT MİL BİLECİK 0
ELNUR ALIYEV ÇANAKKALE 2190 2195
KUZEY KURTYILMAZ ANKARA 1321
GÖKALP DENİZ DÖLEK SAKARYA 1235 1581
SÜLEYMAN BURAK YÖNDEM ESKİŞEHİR 1121 1444
YİĞİTCAN TÜRKOĞLU ESKİŞEHİR 0 1161
ELİF ŞİMŞEK BALIKESİR 1271 1530
ŞAFAK YAPRAK ANKARA 1313 1499
İLHAN CAN DÜZCE 1715 1784
SEDAT KAN KÜTAHYA 1098
RÜZGAR ÇİÇEKLİ ANKARA 1180
BARAN İMREN ANKARA 1251
ÖMER EFE TOPÇU ESKİŞEHİR 1292
ÇİSEL ANAÇOĞLU ANKARA 1790 1852
EMRE AKIN KAPTAN SAKARYA 1857
AHMET EREN KAPTAN SAKARYA 1352
EGE ÖZCAN SAKARYA 1096
MURAT YELLİGEDİK DENİZLİ 2079 2131
EMRAH MENTEŞE BURDUR 1166 1375
KERİM DEVRAN AYDIN SİNOP 1411
KEREM ADNAN BETİK BALIKESİR 1204 1480
ÇAĞATAY ALTIN ESKİŞEHİR 1345 1614
CEYLİN KALDIRIMCI KOCAELİ 1195
EGEHAN İPEK BURSA 1084 1406