banner isbank

Satranç Haberleri

Bilecik Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonları

imagesBilecik Satranç İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan "Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği", 15-16 Aralık 2018 Tarihlerinde Atatürk  Kapalı Spor Salonunda düzenlenecektir. 

Turnuva Yönergeleri:

pdfKucukler( 7 -12 Yas)
pdfYildizlar(13-18 yas)

Lütfen turnuva yönergelerini dikkatlice okuyalım..

Son başvuru tarihi 13.12.2018

Bilecik Satranç İl Temsilciliği
Bilgi : bilecik.tsf.org.tr
0 554 927 68 41

Lisans Hakkında Önemli Duyuru

tsf-den-onemli-duyuru Türkiye Satranç Federasyonu sporcu lisansı ve vize işlemleri federasyonumuzun web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Spor Genel Müdürlüğünün talebi doğrultusunda tüm federasyonların sporcu lisans ve vize işlemlerinin 01 Ekim 2018 tarihi itibari ile Spor Bilgi Sistemi ile uyumlu ve entegre olması istenmektedir.

Bu kapsamda 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle sporcuların lisans ve vize başvurularını yaparken, sağlık raporu ve 16 yaşındanküçükler için veli muvafakatnamesinin sistem üzerinden JPEG ortamında eklenmesi ve asıllarının federasyona gönderilmesi suretiyle başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru ekranı üzerinde yapılacak yönlendirmeler doğrultusunda JPEG ortamında yüklenecek olan belgelerin doğruluğu konusundaki tüm hukuki sorumluluk başvuru yapan kişiye ait olacaktır.
Sorularınız için   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine başvurabilirsiniz.

Sakarya İlimizde Turnuva

turnuva
Ayrıntılı bilgi için..  sakarya.tsf.org.tr

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakem ve Antrenörlük Kursları

indir
İlimiz satranç faaliyetlerinin artmasıyla hakem ve antrenör taleplerini karışılamak için ; Kasım Ayı içerisinde aday hakem kursu, antrenörlük kursu , hakem gelişim kursu planlanmaktadir.Ancak kursların açılabilmesi için ön kayıt listeleri oluşturularak talebin anlaşılması gerekmektedir.
Açılacak kurslara başvuru yapmak ve satranç ailemize katılmak için haberin devamında yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz.
Haberin devamındaki bilgileri okuduktan sonra kayıt olmak için turnuva kayıt kısmına girerek ön kaydınızı tamamlayınız. 

bilgi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0554 927 68 41


BİLECİK SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ


docxBilecik_Hakem.docx


Antrenor Bilgilendirme


TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2018–2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDE UYGULANACAK HARÇ –BEDEL VE PAYLAR